Клінічний мамологічний центр
Івано-Франківського обласного
клінічного онкологічного диспансеру
м. Івано-Франківськ, вул. Медична, 17

Ультразвукова діагностика (УЗД) - КМЦ

Ультразвукове дослідження в клінічному мамологічному центрі обласного клінічного онкологічного диспансеру м.Івано-Франківськ проводиться за допомогою УЗ–сканера Волюсон 730 (виробник Дженерал Електрик (США) вартістю 1 млн. гривень. Доречі, апарат обладнаний трьома датчиками 7,5 Мгц для обстеження грудних залоз, щитоподібної залози, м’ягких тканин та ендокавітальним датчиком для обстеження передміхурової залози в чоловіків, матки та яйників у жінок. Наявні можливості для виконанням прицільної біопсії пухлин грудних залоз.

Додаткова кольорова доплерографія підвищує значимість ультразвукового дослідження сканером Волюсон 730 при оцінці характеру змін в грудних залозах.

Будь ласка зауважте, що ультразвукове дослідження грудних залоз як і мамографія проводиться із 3-го по 12 день після закінчення місячних і не проводиться без попередньої консультації мамолога. Слід вказати, що УЗД грудних залоз не являється універсальним повноцінним методом діагностики пухлин молочних залоз і на відміну від мамографії не може визначити початкові стадії новотворів.

Таким чином, проведення УЗД грудних залоз нe відповідає вимозі скринінгової діагностики раку грудної залози і уступає методиці мамографії. Однак, мамографія малоінформативна при дослідженні грудних залоз у жінок молодого віку, оскільки у них в структурі залози переважає залозиста, щільна тканина. Тому, жінкам до 45 років рекомендується виконувати саме УЗД грудних залоз. Жінкам старше 45 років рекомендовано виконувати мамографію в поєднанні з УЗД оскільки стуктура залоз у них представлена в більшій мірі жировою тканиною.

УЗ-апарат Волюсон 730. Лікар ультразвукової діагностики - Некрашевич О.М.

Отже, УЗД грудних залоз є додатковим уточнюючим методом обстеження, яке має конкретно визначені покази. Ми не рекомендуємо вам самостійно трактувати заключення ультразвукового дослідження в бік відсутності у вас пухлинних захворювань.


ЛІКАРІ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ДІАГНОСТИКИ

Голотюк Леся Євгенівна. Лікар ультразвукової діагностики

Голотюк Леся Євгенівна,
Лікар ультразвукової діагностики відділення променевої діагностики, лікар спеціаліст за спеціальністю «ультразвукова діагностика». Кабінет ультразвукової діагностики розташований в корпусі диспансерного відділення(поліклініки).Некрашевич Оксана Мирославівна. Лікар ультразвукової діагностики

Некрашевич Оксана Мирославівна,
Лікар ультразвукової діагностики відділення променевої діагностики, друга категорія за спеціальністю «ультразвукова діагностика». Кабінет ультразвукової діагностики розташований в корпусі клінічного мамологічного центру.

© 2013 Клінічний мамологічний центр Івано-Франківського обласного клінічного онкологічного диспансеру
Використання матеріалів сайту дозволено при умові наявності активної індексуємої ссилки на сайт клінічного мамологічного центру ІФ ОКОД
Сайт розроблений і підтримується Клінічним мамологічним центром