Клінічний мамологічний центр
Івано-Франківського обласного
клінічного онкологічного диспансеру
м. Івано-Франківськ, вул. Медична, 17

МАГНІТНО-РЕЗОНАНСНА ТОМОГРАФІЯ (МРТ).

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) являється неінвазивним медичним дослідженням, який допомагає лікарям діагностувати і лікувати захворювання.

МРТ використовує потужні магнітні поля, імпульси в радіодіапазоні і комп'ютер для отримання детальних зображень органів, м'яких тканин, кісток і практично всіх внутрішніх структур організму. Зображення можуть бути розглянуті на моніторі комп'ютера, передаватися в електронному вигляді, роздруковуватись або копіюватись на компакт-диск. Методика магнітно-резонансної томографії (МРТ) не використовує іонізуючу радіацію (рентгенівські промені).

Магнітно-резонансний томограф i_Open фірми WDM. Клінічний мамологічний центр

Магнітно-резонансний томограф i_Open фірми WDM. Клінічний мамологічний центр обласного клінічного онкологічного диспансеру м.Івано-Франківськ.

Докладна МРТ дозволяє лікарям оцінити різні частини тіла і визначати наявність певних захворювань.

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) виконується у хворих із РГЗ для оцінки поширення захворювання в органи черевної порожнини, грудної, малого тазу та ін.. Крім цього може застосовуватися у молодих жінок для діагностики пухлинної патології грудних залоз, оцінки стану імплантатів.

© 2013 Клінічний мамологічний центр Івано-Франківського обласного клінічного онкологічного диспансеру
Використання матеріалів сайту дозволено при умові наявності активної індексуємої ссилки на сайт клінічного мамологічного центру ІФ ОКОД
Сайт розроблений і підтримується Клінічним мамологічним центром